Dovolená na výletní lodi společnosti MSC Cruises plavba

Civitavecchia (Řím)
Dubrovník
Benátky - (Středomoří)
Split
Korfu
Katakolon (Olympia)
Valletta

Děti za cenu přístavních poplatků plavba na mořiLast minute plavba na moři
Itinerar plavby lodí

Destinace:
Trasa: Civitavecchia (Řím), Dubrovník, Benátky - (Středomoří), Benátky - (Středomoří), Koper, Split, Korfu, Katakolon (Olympia), Valletta, Civitavecchia (Řím)
Loď:
Počet nocí: -1
Doprava: Vlastní, Letecká z Prahy, Letecká z Vídně
Nová cena: 0 Kč Cena původně: 0 Kč,  
Nezávazně rezervovat

Uvedená cena plavby je platná pro jednu osobu v nejnižší dostupné kajutě (zpravidla typu Bella) při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Dvě děti do 17 let včetně hradí přístavní taxy (více v rezervačním formuláři). Před i po plavbě je možné zajistit ubytování v Havaně. Rovněž rádi zajistíme leteckou dopravu na Kubu a zpět. Cena plavby zahrnuje* Ubytování na lodi v nejnižší dostupné kajutě (zpravidla typu Bella) při obsazenosti alespoň dvěma dospělými (ubytování v jiném kategorii kajuty je za příplatek). Až dvě děti do 18 let zdarma (děti hradí cenu letecké dopravy a ubytování v hotelu). Rozšířenou plnou penzi (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a mléko). Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků, možnost snídaně do kajuty. Vstup do kulturních a sportovní zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino aj. dle nabídky konkrétní lodi. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Dopravu do místa nalodění Vízum na území Kuby - rádi Vám pomůžeme s jeho vyřízení. Servisní poplatky plavební společnosti ve výši 10 Euro/osoba od 12 let/noc, děti 2 – 12 let hradí 5 Euro, děti do 2 let poplatky nehradí (servisní poplatky je možné uhradit předem). Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Nápoje nad rámec nápojů dostupných z automatů v bufetové restauraci (možno dokoupit nápojové balíčky a rozšíření na all inclusive - více v objednávkovém formuláři). Služby českého technického doprovodu. * Pokud není v cestovní smlouvě uvedeno jinak. Příplatky Vnitřní kajuta Fantastica: cena na vyžádání. Vnitřní kajuta Wellness: cena na vyžádání. Kajuta s výhledem na moře Bella: cena na vyžádání. Kajuta s výhledem na moře Fantastica: cena na vyžádání. Kajuta s výhledem na moře Wellness: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Bella: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Fantastica: cena na vyžádání. Kajuta s balkónem Wellness: cena na vyžádání. Apartmá s balkónem Aurea: cena na vyžádání.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.