S českým delegátem po Karibiku z Miami s MSC Cruises plavba lodí

Miami - (Karibik)
Philipsburg
St. John's
Charlotte Amalie
Ocean Cay MSC Marine Reserve

Plavba lodí S českým delegátem po Karibiku z Miami

Český delegát plavba na mořiFirst minute plavba na moři
Itinerar plavby lodí

Destinace: Karibik, Antily a Kuba
Trasa: Miami - (Karibik), Miami - (Karibik), Miami - (Karibik), Miami - (Karibik), Basseterre, Philipsburg, St. John's, Charlotte Amalie, Puerto Plata, Ocean Cay MSC Marine Reserve, Miami - (Karibik)
Loď: MSC Divina
Počet nocí: 13
Doprava: Letecká z Prahy v ceně
Cena: 64 980 Kč
Nezávazně rezervovat

Uvedená cena plavby je platná pro jednu osobu v nejnižší dostupné kajutě při obsazenosti minimálně dvěma dospělými. Dvě děti do 17 let včetně cestují za cenu přístavních tax (více v rezervačním formuláři). Cena plavby zahrnuje* Ubytování na lodi v nejnižší dostupné kajutě při obsazenosti alespoň dvěma dospělými (ubytování v jiném kategorii kajuty je za příplatek viz nabídka níže). Tři noci na Miami Beach cca 200 metrů od pláže a známé ulice Ocean Drive. Letecká doprava Praha-Miami-Praha s jedním přestupem. Transfery letiště-hotel-přístav-letiště. Výlet po Miami poslední den před odletem (prohlídka Little Havana, Wynwood a Bayside Marketplace. Služby českého delegáta již při odletu z Prahy až po návrat zpět do Prahy. Servisní poplatky plavební společnosti. Rozšířenou plnou penzi na lodi (snídaně, oběd, večeře, odpolední a půlnoční bufet), nápoje z nápojových automatů 20 hodin denně v bufetové restauraci (voda, káva, čaj a v období snídaně džusy). Každý večer servírovaná večeře v servírované restauraci. Room servis – denně úklid kajuty, výměna ručníků, možnost snídaně do kajuty. Vstup do kulturních a sportovní zařízení na lodi - fitness, bazén, vířivky (u hlavního bazénu), sportovní hřiště, čítárna, diskotéka, herna, kasino aj. dle nabídky konkrétní lodi. Dětský klub a junior club. Cena plavby nezahrnuje* Individuální cestovní pojištění, které je možné si přikoupit od pojišťovny Union při objedávce plavby. Doplňkové služby na lodi - lázeňské služby, herní automaty, internetový koutek, kadeřník, zdravotní služby aj. dle nabídky konkrétní lodi. Fakultativní výlety pořádané plavební společností. Nápoje nad rámec nápojů dostupných z automatů v bufetové restauraci (možno dokoupit nápojové balíčky a rozšíření na all inclusive - více v objednávkovém formuláři). Příplatky Vnitřní kajuta typu Fantastica: 1.050 Kč/osoba (8. - 11. paluba). Kajuta s výhledem na moře Bella: 3.500 Kč/osoba (bez možnosti výběru umístění kajuty). Kajuta s výhledem na moře Fantastica: 4.850 Kč/osoba (8. paluba (12m2)). Kajuta s výhledem na moře Fantastica: 5.650 Kč/osoba (8. - 13. paluba (větší kajuty cca 17m2)). Kajuta s výhledem na moře Fantastica: 7.150 Kč/osoba (5. paluba (větší kajuty cca 20m2)). Kajuta s balkónem Bella: 8.950 Kč/osoba (bez možností výběru umístění kajuty). Kajuta s balkónem Fantastica: 11.475 Kč/osoba (9. - 11. paluba (14m2)). Kajuta s balkónem Fantastica: 11.750 Kč/osoba (12. - 13. paluba (14m2)). Kajuta s balkónem Fantastica: 13.250 Kč/osoba (8. - 9. paluba (18m2)). Kajuta s balkónem Fantastica: 13.500 Kč/osoba (10. - 11. paluba (18m2)). Kajuta s balkónem Aurea: 17.850 Kč/osoba (9. - 13. paluba (18m2)). Apartmá s balkónem Aurea: cena na vyžádání. Kajuty Yacht club: cena na vyžádání.

Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.